ıllılı.ıl.lı.. Ask Çiçegim Forum ..ıl.lı.ıllılı
Dostluk Ve Paylaşım Plartformu
Aşk-Çiçeğim Forumuna Hoşgeldiniz. Forumumuzdan Yararlanmak ve Etkinliklere Katılmak İçin Lütfen Üye Olunuz.Foruma Üye Olmadan Önce Kurallarımızı Okuyunuz.

Kuralları Okumak İçin Tıklayınız...

Serracansunaz'ın günlüğünden Girisp10Serracansunaz'ın günlüğünden Kaytrf10
Dostluk Ve Paylaşım Plartformu
Aşk-Çiçeğim Forumuna Hoşgeldiniz. Forumumuzdan Yararlanmak ve Etkinliklere Katılmak İçin Lütfen Üye Olunuz.Foruma Üye Olmadan Önce Kurallarımızı Okuyunuz.

Kuralları Okumak İçin Tıklayınız...

Serracansunaz'ın günlüğünden Girisp10Serracansunaz'ın günlüğünden Kaytrf10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Biz Bir AiLeyiz Gel Sende KatıL Bize ..ıl.lı.ıllılı

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serracansunaz'ın günlüğünden

2 posters
YazarMesaj
JéLibonJuk
•Yeni Üye•
•Yeni Üye•
JéLibonJuk

1
Hobileri : İmza yapmak
Lakap : SeLocan xP
Aktiflik :
Serracansunaz'ın günlüğünden Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Serracansunaz'ın günlüğünden Right_bar_bleue

Sanal Hayvanı : 8

ÖzeL
Yetenek:
Serracansunaz'ın günlüğünden Imgleft8/100Serracansunaz'ın günlüğünden Emptybarbleue  (8/100)
Uyarı Puanı:
Tecrübe:
Serracansunaz'ın günlüğünden Imgleft9/100Serracansunaz'ın günlüğünden Emptybarbleue  (9/100)
Serracansunaz'ın günlüğünden Empty
MesajKonu: Serracansunaz'ın günlüğünden   Serracansunaz'ın günlüğünden Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 1:25 pm

Serracansunaz'ın komik ve hayatdolu hayatı karşınızda
İşte ilk günlüğünü aldığı gün

19.02.2009/Perşembe
Sevgili günlük,
Sanırım böyle başlamam gerekiyor.Neyse ben Serracansunaz.İsmimin çok özel olduğunun farkındayım. Sanada isim takmaya karar verdim.Günlünazcan olsun mu ?Neyse kısaca "Günlü" olsun.Evet,Günlü bugün arkadaş saydığım şahıslarla alışverişe gittim.Adları,Naz ve Cansu.İsimdaş sayılıyoruz. Yinede onlar beni pek sevmiyor sanırım.Ama ben denemeye devam edeceğim.İşte onlarla alışverişteyken beni ekmeye çalıştılar ama başarısız oldular.!!

-"Serracansunaz'cım..Birazcık beklermisin?" dedi Naz.
-"Çok mutlu oluruz" dedi Cansu. -Peki kankalarım,birtanelerim.

Bunu dedikten sonra kıkırdaştılar.Bekledim,bekledim bir türlü gelmediler.Bende bir mağazaya gitmeye karar verdim.Seni gördüm!O pembe,simli kabınla son kalan günlüktün.Var gücümle koşup bi kızın dondurmasını kaparak sana geldim.İşte o zaman bu zamandır sen benimsindir!

Birrde hoşlandığım çocuk var.Adı Berk. Tek sorun en iyi arkadaşım ve tek tanem olan Cansu şahsının onla çıkıyor olması.Bunuda atlatacağım ama! Yarın da Nazlı'ya kopya vermeliymişim sınavda.Yoksa kötü uğur getirirmiş bana ve kötü not alırmışım ! O ne derse doğrudur! Günüm de böyle geçti Sevgili Günlü..Yarın görüşmek üzere! Kendine iyi bak.SAKIN SİMLERİN DÖKÜLMESİN!
pRenSseS..!
Serracansunaz'ın günlüğünden Yagmurmodtk6
Serracansunaz'ın günlüğünden Stars_purple
pRenSseS..!

1
Hobileri : qitar qitar qitar..
Lakap : Diloshh-Dil-Diloş
Aktiflik :
Serracansunaz'ın günlüğünden Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Serracansunaz'ın günlüğünden Right_bar_bleue

Sanal Hayvanı : 5

ÖzeL
Yetenek:
Serracansunaz'ın günlüğünden Imgleft35/100Serracansunaz'ın günlüğünden Emptybarbleue  (35/100)
Uyarı Puanı:
Tecrübe:
Serracansunaz'ın günlüğünden Imgleft31/100Serracansunaz'ın günlüğünden Emptybarbleue  (31/100)
Serracansunaz'ın günlüğünden Empty
MesajKonu: Geri: Serracansunaz'ın günlüğünden   Serracansunaz'ın günlüğünden Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 11:34 am

çok güzel yaa =D saol

Serracansunaz'ın günlüğünden
1 sayfadaki 1 sayfası