ıllılı.ıl.lı.. Ask Çiçegim Forum ..ıl.lı.ıllılı
Dostluk Ve Paylaşım Plartformu
Aşk-Çiçeğim Forumuna Hoşgeldiniz. Forumumuzdan Yararlanmak ve Etkinliklere Katılmak İçin Lütfen Üye Olunuz.Foruma Üye Olmadan Önce Kurallarımızı Okuyunuz.

Kuralları Okumak İçin Tıklayınız...

ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Girisp10ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Kaytrf10
Dostluk Ve Paylaşım Plartformu
Aşk-Çiçeğim Forumuna Hoşgeldiniz. Forumumuzdan Yararlanmak ve Etkinliklere Katılmak İçin Lütfen Üye Olunuz.Foruma Üye Olmadan Önce Kurallarımızı Okuyunuz.

Kuralları Okumak İçin Tıklayınız...

ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Girisp10ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Kaytrf10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Biz Bir AiLeyiz Gel Sende KatıL Bize ..ıl.lı.ıllılı

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu...

YazarMesaj
ŞaTTaFaT !
ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Yagmurmodtk6
ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Stars_purple
ŞaTTaFaT !

1
Hobileri : ~
Lakap : :)
Aktiflik :
ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Left_bar_bleue999 / 999999 / 999ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Right_bar_bleue

Sanal Hayvanı : 15

ÖzeL
Yetenek:
ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Imgleft1000/1000ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Emptybarbleue  (1000/1000)
Uyarı Puanı:
Tecrübe:
ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Imgleft1000/1000ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Emptybarbleue  (1000/1000)
ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Empty
MesajKonu: ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu...   ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu... Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:11 pm

annemin sadece bir gözü vardı ondan nefret ederdim çünkü bu durum beni çok utandırıyordu annem ailemizi geçindirmek için okulda aşçılık yapardı birgün ilkokuldayken bana merhaba demeye gelmişti yerin dibine girmiştim bunu bana nasıl yapabilirdi onu görmezden geldim ona nefretle baktım ve oradan kaçtım ertesi gün sınıfta bir arkadaşım dediki''eeee senin annenin yanlızca bir gözü var''yerin dibine girmek istedim vede annemin ortadan kaybolmasını istedim bu yüzden o gün onunla karşılaşınca dedim ki''beni gülünç duruma düşüreceğine ölsen daha iyi''annem karşılık vermedi söylediklerim hakkında bir saniye bile durup düşünmemiştim çünkü çok kızmıştım onun duyguları beni ilgilendirmiyordu onu evde istemiyordum çok çalıştım ve Singapur'a okumaya gittim sonra evlendim kendi evimi aldım çoçuklarım oldu ve çok mutluydum ve hayatımdan memnundum birgün annem beni ziyarete gelmişti kaç yıldır beni görmemişti ve torunlarını tanımamıştı kapıya gelince çoçuklarım ona güldüler ona ''evime gelip çoçuklarımı nasıl korkutabilirsin HEMEN BURADAN DEFOL!!!'' diye bağırdım bunun üzerine annem sessizce ''yanlış adrese geldim galiba kusura bakmayın''dedi ve gözden kayboldu birgün mezunlar toplantısı için okuldan bir mektup aldım mezunlar toplantısından sonra sırf meraktan dolayı eski eve gittim karıma''iş seyahatine gidiyorum'' diyerek bahane uydurmuştum komşularım annemin öldüğünü söylediler hiç üzülmemiştim bana verilsin diye annemin bıraktığı bir mektup verdiler ''en sevgili oğlum her zaman seni düşünüyorum Singapur'a gelip çoçuklarını korkuttuğum için üzgünüm mezunlar gününe geleceksin diye çok sevinmiştim ama seni görebilmek için yataktan kalkabilirmiyim bilemiyorum sen büyürken sürekli bir utanç kaynağı olduğum için çok üzgünüm biliyormusun sen çok küçükken bir kaza geçirmiştin ve gözünü kaybetmiştin anne olarak senin tek bir gözle büyümene dayanamazdım bu yüzden sana kendi gözümü verdim o gözle benim yerime görüyorsun diye senin o kadar gurur duyuyorum ki bütün sevgimle annen...''

ağlatan bir hikaye.tek gözlü anne ve oğlu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aglatan bir ask hikayesi...
» SEVGİLİSİNİN DUYGUSUZ OLDUĞUNDAN YAKINANLARA BİR HİKAYE
» aNNe...
» Bende toprak kokmak istiyorum anne